Koncerty v podání Ivo Sedláčka mají neopakovatelnou atmosféru a jsou mimořádným zážitkem pro všechny posluchače.

Vstupte do jedinečného, ničím neohraničeného hudebního světa, který vás od první chvíle jemně pohltí a naplní svou subtilní krásou a niternými doteky. Do hudebního světa, kde se hudba spontánně rodí a vzniká v každém plynoucím okamžiku, rozechvívá hluboko uvnitř, chvíli je jemná a éterická, chvíli zase strhující a dynamická.

Vítejte na koncertu "Mystické Housle".

Než se hudba rozezní, možná vás překvapí už samotný pohled na bohatou sestavu unikátních hudebních nástrojů na pódiu: housle, obrovské violy s 30 strunami, koncertní monochord, vzácné flétny, unikátní laděné gongy, strunné nástroje, hang drum a mnoho dalších.

Všechny nástroje pak postupně začínají hrát v pozvolna gradujícím toku hudby, v němž postupně mizí pevná hranice mezi těmi kdo hrají a těmi kdo naslouchají.
Hudba plyne v pasážích jemných i virtuózních a zve na cesty a výlety do krajů neznámých a přesto tak důvěrně blízkých...Ivo Sedláček se svým programem vystoupil s velkým úspěchem na koncertních pódiích českých (včetně koncertního sálu FOK v pražském kostele Šimona a Judy, na festivalu Colours of Ostrava a v mnoha dalších městech a koncertních sálech v ČR ) i zahraničních (ve Švýcarsku, Velké Británii, Holandsku, Itálii, Rakousku, Maďarsku, Francii, Irsku, v Izraeli, v Japonsku, v Indii, na Tchaj-wanu a dalších zemích).

Koncert "Mystické Housle" je zcela akustický a nevyžaduje žádné externí ozvučení. Je vhodný pro klasické koncertní sály a též speciální místa jako kostely, chrámy, kaple, synagogy, galerie, hudební festivaly apod.

Hudební spolupráce – Lukáš Hájek nebo Pavel Sedláček

Možná jsou i komornější vystoupení nebo vystoupení pro speciální exkluzívní příležitosti.

Další zajímavou možností je koncert s názvem "Ponoření do mystérií hudby a zvuku". Jedná se o variantu koncertu v méně formálním prostředí (wellness centra, exkluzivní soukromé prostory, duchovní centra apod.), kde si posluchači mohou v případě zájmu i pohodlně lehnout na podložky a plně se tak ponořit do vnímání hudby a zvuků a nechat se unášet na jejich vlnách. V tomto případě je nástrojové spektrum ještě dále obohaceno o monumentální gongy, rezonanční zvony v přirozeném "vesmírném" a další pozoruhodné nástroje, které dále znásobí a prohloubí mimořádný zážitek. 

V případě zájmu o koncert využijte prosím kontaktů na těchto stránkách.