Vítejte ve světě podmanivých zvuků, rytmů a harmonií a potěšte se opravdovou hudební krásou.

KONCERTY "HUDBA Z HVĚZD"
(Pavel Sedláček & Ivo Sedláček)

Jen málo hudebních nástrojů má tak mystický a kultovní status jako právě  (známý též jako hang drum nebo pantam). A jen málo hudebních nástrojů je tak pohlcujících, harmonizujících a zároveň i nesmírně kreativních - pokud je rozezníme správným způsobem.

Pavel Sedláček patří i přes své mládí k našim nejlepším a nejtalentovanějším hráčům na tento nástroj, a to i proto že jeho osobními učiteli jsou dva z největších světových hráčů: David KuckhermannCarlos Rodriguez (Kabeçao).


Během koncertu HUDBA Z HVĚZD si budete moci naplno užít zvuky těchto nástrojů v jejich různých podobách a laděních. Kromě sólových skladeb též i v unikátní kombinaci a souhře s dalšími nástroji v podání Ivo Sedláčka - což přinese hluboký a jedinečný hudební zážitek.Handpany, které se na těchto koncertech rozezní, patří navíc k těm vůbec nejlepším a nejkrásněji znějícím, které jsou dnes ve světě k dispozici (vzácné nástroje OManaYishama - jediné svého druhu u nás).

Koncert HUDBA Z HVĚZD je ideální pro různé typy prostorů vhodných pro krásnou jemnou hudbu a soustředěný poslech. Na těchto videích si můžete vychutnat hru Pavla Sedláčka:

YISHAMA - ZÁPAD SLUNCE

PANTHEON

A tady je krásná skladba ve společném podání Pavla Sedláčka a Ivo Sedláčka, plynoucí nad úchvatnými scenériemi Skotska a Irska:

OMANA CELTIC PHANTASY 

Spoustu dalších videí s handpany najdete na Youtube kanálu: Pavel Sedlacek - Pantam Music

Pokud se chcete o těchto hudebních nástrojích dozvědět více, můžete si přečíst tento podrobný ČLÁNEK