Vítejte ve světě podmanivých zvuků, rytmů a harmonií a potěšte se opravdovou hudební krásou.

KONCERTY "HUDBA Z HVĚZD"
(Pavel Sedláček & Ivo Sedláček)

Jen málo hudebních nástrojů má tak mystický a kultovní status jako právě handpan  (známý též jako hang drum nebo pantam). A jen málo hudebních nástrojů je tak pohlcujících, harmonizujících a zároveň i nesmírně kreativních - pokud je rozezníme krásným a inspirujícím způsobem.

Během koncertu HUDBA Z HVĚZD si budete moci naplno užít krásnou hudbu na tyto nástroje v jejich různých podobách a laděních. Kromě sólových skladeb též i v unikátní kombinaci a souhře s dalšími nástroji v podání Ivo Sedláčka (včetně jeho unikátních sférických houslí "Orion" s 33 strunami) - což přinese hluboký a jedinečný hudební zážitek.Pavel a Ivo spolu vystoupili na koncertech u nás i v Evropě, na Tchaj-wanu, v Japonsku, v Izraeli, v USA a Kanadě.


Pavel Sedláček je i přes své mládí považován za jednoho z nejpozoruhodnějších světových hráčů na tento nástroj. Jeho osobními učiteli jsou dva nejproslulejší světoví hráči na handpan: David Kuckhermann a Carlos Rodriguez (Kabeçao).

VELKÝ ROZHOVOR S PAVLEM SEDLÁČKEM (v němčině a angličtině)
Handpany, které se na těchto koncertech rozezní, patří navíc k těm vůbec nejlepším a nejkrásněji znějícím, které jsou dnes ve světě k dispozici (vzácné nástroje OManaYishama - jediné svého druhu u nás).

Koncert HUDBA Z HVĚZD je ryze akustický a je vhodný pro všechny typy publika (včetně klasického) a ideální pro různé typy prostorů vhodných pro krásnou jemnou hudbu a soustředěný poslech. Na těchto videích si můžete vychutnat hru Pavla Sedláčka:

LAND OF COLE

PANTHEON

WAVES OF TARZNAYUN

LIVE IN TAIPEI 2019

Společné dueto Ivo Sedláček & Pavel Sedláček
NOCTURNE IN C# MINOR

A tady je krásná skladba ve společném podání Pavla Sedláčka a Ivo Sedláčka, plynoucí nad úchvatnými scenériemi Skotska a Irska:

OMANA CELTIC PHANTASY 

Spoustu dalších videí s handpany najdete na Youtube kanálu: Pavel Sedlacek - Pantam Music

Pokud se chcete o těchto hudebních nástrojích dozvědět více, můžete si přečíst tento podrobný ČLÁNEK