Vstupte do jedinečného, ničím neohraničeného hudebního světa, který vás od první chvíle jemně pohltí a naplní svou subtilní krásou a niternými doteky.

"MYSTICKÝ DUET"

Ivo Sedláček
- sférické housle, flétny, strunné nástroje
Pavel Sedláček - handpany, kytara, laděné sklo

Během koncertů Ivo a Pavla Sedláčka se budete moci zaposlouchat do nádherné hudby rozeznívající se na úžasné hudební nástroje, z nichž některé jsou jediné svého druhu.

Vítejte v hudebním světě, kde se hudba spontánně rodí a vzniká v každém plynoucím okamžiku, rozechvívá hluboko uvnitř, chvíli je jemná a éterická, chvíli zase strhující, virtuózní a dynamická.


Unikátní sférické housle "Orion" s 33 strunami rozezní zvukové dimenze, jaké jste možná ještě nikdy neslyšeli ...Ivo Sedláček je absolventem hudební fakulty pražské AMU (v houslové třídě prof. Václava Snítila) a pětiletého postgraduálního studia indické klasické hudby.

Pavel Sedláček je hráčem na klasickou kytaru (vítěz celostátního kytarové soutěže ZUŠ) a je zároveň považován za jednoho z nejpozoruhodnějších světových hráčů na speciální nástroje handpany (hang drumy)


Pavel a Ivo spolu vystoupili na mnoha úspěšných koncertech u nás i v Evropě, na Tchaj-wanu, v Japonsku, v Izraeli, v USA a Kanadě. Nedávno vystoupili i v pořadu České Televize "Dobré ráno".


Koncerty jsou akustické a jsou ideální pro klasické koncertní sály a publikum i další inspirující prostory vhodné pro krásnou jemnou hudbu a soustředěný poslech.

Možná jsou i vystoupení pro speciální a exkluzívní příležitosti. VELKÝ ROZHOVOR S PAVLEM SEDLÁČKEM (v němčině a angličtině)

Zde si můžete poslechnout společné dueto Ivo Sedláček & Pavel Sedláček
NOCTURNE IN C# MINOR

Zde se můžete vydat do tajemných krajin Island v atmosférickém hudebním videu:A tady je krásná skladba ve společném podání Pavla Sedláčka a Ivo Sedláčka, plynoucí nad úchvatnými scenériemi Skotska a Irska:
OMANA CELTIC PHANTASY 

.........................................

Dojmy některých účastníků koncertů:

"Nádherné ! Jsem tak ráda že jsem se mohla zúčastnit koncertu v Los Angeles. CD je úžasné a poslouchám ho každý den."
                                     
Krista Benson

"Moc děkuji za tento naprosto výjimečný koncert, za vaši hudbu a za cestu do vnitřních i vnějších sfér. Bylo to úžasné."
                                     
L Óbelt Le Grand

Byl to pro mě opravdový zážitek. Jedinečná hudba, která mě přivedla do světa klidu, fantazie…naděje… Miluji básníky…. básníky hudby…Pomáhají hledat a objevovat ... Poodhalují cíp tajemství. Děkuji vám, Ivo a Pavle… Vaše  
                                                                 Jitka Molavcová

"Tóny Ivových houslí jsou nepopsatelné a okamžitě nás přivádějí do oblastí bez hranic. Nesmírně hluboký zážitek. Bylo též nádherné sledovat jemnou hudební komunikaci mezi otcem a synem."
                                     
Jiří Černota

"Jejich koncert v Los Angeles byl neuvěřitelný zážitek ! Oba jsou neuvěřitelně talentovaní a zároveň skromní, bylo mi velkým potěšením se s nimi setkat."
                                     Stevan Morris 

Stále v nás rezonují hluboké dojmy ze včerejšího koncertu. Vaše hudba nám ukázala, že jsou tu ještě nové, neobjevené dimenze zvuku, který nejen probouzí emoce, ale zejména se dotýká ducha a duše. 
                                      Dorota Woźny

"Na některé prožitky slova prostě nestačí.... tohle byl jeden z nich. Výlet do nitra. Ještě nikdy mi netekly slzy z nádhery."
                                     Lenka Schuldesová

"Měl jsem možnost slyšet Ivovy jedinečné housle včera živě při koncertě v kostele v Csezneku a musím říct že jejich zvuk je božský a oči se mi naplňovaly slzami když jsem se nechával tímto zvukem unášet ! Nikdy jsem ještě neslyšel takovou bohatost a jedinečnost tónů ! Člověk má pocit jako by byl mezi anděly a létal s nimi. Mockrát děkuji, Ivo, byl to životní zážitek."
                                      L Óbelt Le Grand

Vesmírný prožitek. Pár tónů houslí a handpanu a vědomí transcenduje nad běžnou zkušenost. Děkuji Ivo a Pavle.
Těším se příště.
                                    Tereza Kostková

"Na mou ženu váš koncert nesmírně hluboce zapůsobil, viděl jsem ji plakat během něj ... I po několika dnech v nás ten zážitek stále rezonuje ..."
                                       Anton Reva

"Poté co teď 10 dní poslouchám vaši hudbu, musím říct že to jsou skutečné mystické okamžiky. Alba Pantheon a Silentium jsou jedinečné cesty, které mě přivádějí do hluboké meditace. Děkuji Ivo a děkuji i tobě Pavle za tuto nádhernou hudbu. Zvuk i skladby jsou fantastické a je úžasné vědět že hraje otec se synem ..." 
                                       Philippe Djoharikian

... a jeden z nejpozoruhodnějších dojmů nalezený na houslovém pouzdru po koncertu v Itálii: 

 

"Jedinečná hudba, která mě přivedla do světa klidu, fantazie … naděje… Miluji básníky…. básníky hudby… Pomáhají hledat a objevovat... Poodhalují cíp tajemství. Děkuji vám, Ivo a Pavle…"

Jitka Molavcová