Výuka hry na nástroje

Chcete se naučit hrát na různé zajímavé hudební nástroje, osvojit si schopnosti kreativní improvizace, hudební komunikace a ponoření do hlubších aspektů hudby ? Nyní máte možnost.

Pokud chcete zdokonalit své schopnosti hry na vybrané hudební nástroje, otevřít se nové inspiraci a též prohloubit možnosti kreativní hudební improvizace, nabízíme vám individuální kurzy hry na různé hudební nástroje pod osobním vedením Ivo Sedláčka: strunné nástroje (kantele, monochordy, terapeutické nástroje), flétny všeho druhu (indiánské, indické, koncovky, meditační atd.), melodické perkuse, kovové nástroje, smyčcové nástroje apod. Též zaškolení do oblasti rezonanční a wellness hudební terapie (rezonanční lůžka, křesla, kolébky, mísy apod.)Výuka hry na handpan (hangdrum)

Zajímá vás hra na "mystický" nástroj handpan a rádi byste se seznámili s jejími základy nebo ji dále rozvíjeli, naučili se nové techniky, rytmické struktury, skladby i způsoby kreativní improvizace ? To vše se můžete naučit v individuálních lekcích pod vedením Pavla Sedláčka, určených jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší hráče. Možné jsou i kurzy a semináře pro více účastníků. Pavel Sedláček je i přes své mládí považován za jednoho z nejporozuhodnějších světových hráčů na tento nástroj.