Handpan škola Pavel Sedláček

Chcete se seznámit s tímto fascinujícím hudebním nástrojem ? Naučit se základy i velmi pokročilé skladby a techniky ?

HANDPAN ŠKOLA PAVEL SEDLÁČEK

Pod zasvěceným vedením Pavla Sedláčka můžete proniknout do tajů hry na tento hudební nástroj, ať už jste začátečníci nebo pokročilí hráči.


Pavel Sedláček patří i přes své mládí k nejpozoruhodnějším světovým hráčům na handpany. Koncertoval v Evropě, USA, Kanadě, na Tchaj-wanu i v Japonsku, vystupoval v České Televizi, je autorem nespočtu handpan hudebních videí na svém YouTube kanálu a spolupracoval též se slavnými světovými hráči jako David Kuckhermann nebo Sam Maher.

Pod vedením Pavla Sedláčka se můžete zdokonalovat ve hře na handpan v rámci individuálních lekcí nebo skupinových seminářů.
Naučíte se principy tvorby tónů a zvuků na handpanu, technická cvičení různých stupňů obtížnosti, řadu rytmických struktur a jejich rozvíjení, kompozice i možnosti kreativní hudební improvizace na tomto nástroji.

Během seminářů budete mít navíc možnost ponořit se do nádherné hudby Ivo Sedláčka a Pavla Sedláčka, kterou pro vás v rámci relaxací na těchto seminářích společně rozezní. 

Soukromé lekce probíhají v showroomu Léčivé Nástroje v Jablonci nad Nisou. Skupinové semináře se mohou uskutečnit v Jablonci nad Nisou nebo dle domluvy.

V případě zájmu o semináře nebo soukromé lekce nás prosím kontaktujte.

Máte zájem vyzkoušet a zakoupit krásné a kvalitní handpany? Největší výběr handpanů u nás naleznete ZDE.